تفاسير و كتبعلوم قرآنيقرآن كريمكتابخانه

تفسیر بی نظیر «انوار القرآن» + سه جلد

1,317 views

تفسیر انوار القرآن گنجینه ای عظیم از علوم قرآنی و بی نظیر برای یک پژوهشگر علمی ، منبعی عظیم از اطلاعات قرآنی که وجود آن به شما در پیداکردن تفسیر و ترجمه آیات قرآن کمک زیادی خواهد کرد.

این تفسیر گرانسنگ که توسط استاد عبدالرئوف مخلص ترتیب و گردآوری شده برگزیده ای از سه تفسیر عظیم فتح القدیر (امام شوکانی) ، ابن کثیر (امام ابن کثیر دمشقی) و تفسیر المنیر (وهبه الزحیلی) است و به همین جهت میتوان آنرا یکی از بزرگترین و مفیدترین تفاسیر قرآن کریم در عصر حاضر دانست.

توصیه ما به همه پژوهشگران قرآنی بالخصوص طلاب علوم دینی اینست که هم اکنون این تفسیر بی نظیر را با فرمت pdf از سایت سنت دانلود دریافت نمایید و مارا در دعای خیر خود شریک بگردانید.


مشخصات

برچسب ها

📥 نمیتوانید فایل صوتی یا تصویری را ذخیره کنید؟ اینجا کلیک کنید!

نوشته های مشابه

۳ دیدگاه

  1. سلام علیکم من ساکن افغانستان استم نمیتوانم برای شما پول پرداخت کنم در بدل نرم افزارها ی اسلامی که شما تهیه کردید اکرامکانش هست برایم نرم افزار تفسیر قرآن کریم را که در برگیرندیی چند تفسیر است را برایم ارسال کنید
    ایمیل آدرس من
    eng.khalid115@Gmail. Com

  2. سلام،خواستم بدونم کسی که در مورد گناه کبیره میدونه ولی بازم انجام میده حکمش چیه؟ وآیا امکان داره کسی گناه کسی دیگه رو گردن بگیره ؟ واگه جایی اشاره ای شده بگین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن