سخنرانيسخنراني فارسيسخنرانی های شیخ پردلصوتي

مجموعه سخنرانی های شیخ پردل | ارکان اسلام

1,129 views

شیخ محمدصالح پردل از علما و سخنوران برجسته اهل سنت ایران می باشد. ایشان در یک برنامه تلویزیونی در کشور تاجیکستان درباره زندگی خود مطالبی را بیان نمودند که گزیده ای از این مطالب برای آشنایی بیشتر شما با ایشان به شرح ذیل است: “من محمدصالح پردل هستم. در سال ۱۳۴۲ ه.ش در بندرعباس به دنیا آمدم. تحصیلات ابتدایی و مقدماتی خود را تا مدرک سیکل در زادگاه خود فرا گرفتم. پس از آن به توصیه و راهنمایی استاد و شیخ بزرگوار جناب شیخ محمدضیایی که از دوستان پدر بنده بود برای ادامه تحصیل به شهر مدینه منوره رفتم. در سال ۱۳۵۸ه.ش تحصیلات خود را در دانشگاه اسلامی مدینه منوره شروع کردم و پس از ۵ سال از دانشکده شریعت اسلامی این دانشگاه مدرک لیسانس خود را دریافت کردم. پس از آن به مدت ۲ سال دیگر در دانشگاه اسلامی اسلام آباد پاکستان نیز تحصیلات خود را ادامه و به سرانجام رساندم.”

شیخ محمدصالح پردل سالیان درازی است که در امر دعوت به اندیشه های ناب اسلامی سعی فراوان داشته اند و سخنرانی های سرشار از حکمت و دانایی ایشان برای هر مستمعی جذاب و مورد پسند است.

ان شاءالله مجموعه سخنرانی های برگزیده شیخ محمد صالح پردل را از سایت سنت دانلود دریافت نمایید و برای دوستان خود نیز ارسال نمایید.


مشخصات

  • نام سخنران: شیخ محمدصالح پردل
  • موضوع سخنرانی: ارکان اسلام
  • حجم: ۱۲ مگابایت
  • بازنشر: سنت دانلود
  • لینک دانلود مستقیم (برای دانلود کلیک کنید)
برچسب ها

📥 نمیتوانید فایل صوتی یا تصویری را ذخیره کنید؟ اینجا کلیک کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن