نرم افزار «ترجمه مختصر صحیح بخاری» نسخه ویندوز

نرم افزار پیش روی شما که برای دانلود ارائه میگردد ترجمه فارسی کتاب «التجرید للجامع الصحیح» است که خلاصه صحیح بخاری است و با فرمت exe نسخه ویندوز آن توسط برنامه نویسان اهل سنت ساخته شده است.

صحیح بخاری که از بزرگترین کتب حدیث اهل سنت میباشد و بنابر نظر اکثریت مسلمانان اهل سنت صحیح ترین کتاب بعد از قرآن مجید میباشد و یکی از منابع حدیثی مهم برای اهلسنت به شمار میرود.

مؤلف اثر حاضر، که خود از علمای به نام و محدثین سرشناس یمن در قرن نهم هجری است، با هدف گزینش و خلاصه کردن کتاب امام بخاری، برخی از مهم‌ترین روایاتِ صحیح را انتخاب کرده تا یار و قرین و همواره در دسترس مسلمانان خداجو و حقیقت دوست باشد.

 

قبلا در سایت سنت دانلود دو نسخه از این کتاب را با فرمت اندروید برای شما ارائه کردیم و هم اکنون به همت گروه برنامه نویسی اسلام سافت نسخه ویندوز آن با حجمی بسیار پایین و رابط کاربری بسیار آسان در سایت سنت دانلود ارائه میگردد. امیدواریم صدقه جاریه ای برای سازنده این اثر گرانبها باشد. مارا نیز در دعای خیر خود شریک بفرمایید.

 

تذکر: برای اجرای این نرم افزار بصورت کامل و راحت حتما باید نرم افزار کاربردی NET Framework بر روی ویندوز سیستم  شما نصب باشد. برای دانلود این نرم افزار اینجا کلیک کنید.


مشخصات


نرم افزار های کاربردی و مفید

نرم افزار «جامــع الکُتُبِ التّسعة» | 9 کتاب بزرگ حدیث برای اندروید
* نرم افزار اذانگوی اهلسنت «اوقات رستگاری» برای اندروید
* نرم افزار «مجموعه داستان های قطره ای عبرت»
* کتابچه اندروید «جن در قرآن و سنت»
رمان آموزنده «فقط تقصیر من نیست!»
نرم افزار «آموزش تجوید به زبان فارسی»
نرم افزار «اذان های صوتی» برای اندروید


برای دانلود بهتر فایلها در موبایل ، نرم افزار ADM را دانلود کنید / برای دانلود کلیک کنید


این مطلب را در واتس اپ منتشر کنید

نویسنده نوشته: سنت دانلود

3 thoughts on “نرم افزار «ترجمه مختصر صحیح بخاری» نسخه ویندوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 1 =