رايانهنرم افزار رايانه

نرم افزار «ترجمه مختصر صحیح بخاری» نسخه ویندوز

262 views

نرم افزار پیش روی شما که برای دانلود ارائه میگردد ترجمه فارسی کتاب «التجرید للجامع الصحیح» است که خلاصه صحیح بخاری است و با فرمت exe نسخه ویندوز آن توسط برنامه نویسان اهل سنت ساخته شده است.

صحیح بخاری که از بزرگترین کتب حدیث اهل سنت میباشد و بنابر نظر اکثریت مسلمانان اهل سنت صحیح ترین کتاب بعد از قرآن مجید میباشد و یکی از منابع حدیثی مهم برای اهلسنت به شمار میرود.

مؤلف اثر حاضر، که خود از علمای به نام و محدثین سرشناس یمن در قرن نهم هجری است، با هدف گزینش و خلاصه کردن کتاب امام بخاری، برخی از مهم‌ترین روایاتِ صحیح را انتخاب کرده تا یار و قرین و همواره در دسترس مسلمانان خداجو و حقیقت دوست باشد.

 

قبلا در سایت سنت دانلود دو نسخه از این کتاب را با فرمت اندروید برای شما ارائه کردیم و هم اکنون به همت گروه برنامه نویسی اسلام سافت نسخه ویندوز آن با حجمی بسیار پایین و رابط کاربری بسیار آسان در سایت سنت دانلود ارائه میگردد. امیدواریم صدقه جاریه ای برای سازنده این اثر گرانبها باشد. مارا نیز در دعای خیر خود شریک بفرمایید.

 

تذکر: برای اجرای این نرم افزار بصورت کامل و راحت حتما باید نرم افزار کاربردی NET Framework بر روی ویندوز سیستم  شما نصب باشد. برای دانلود این نرم افزار اینجا کلیک کنید.


مشخصات

برچسب ها

📥 نمیتوانید فایل صوتی یا تصویری را ذخیره کنید؟ اینجا کلیک کنید!

نوشته های مشابه

۳ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − یک =

دکمه بازگشت به بالا
بستن