تلاوت زیبای سوره مبارکه«مُلک» بصوت قاری علی عبدالسلام یوسف

117 views

قاری علی عبدالسلام یوسف حافظ جوان کتاب خدا، متولد 2008 و تابعیت سوریه است که حفظ قرآن کریم را از هفت سالگی آغاز کرد و در 9 سالگی آن را به پایان رساند.
فارغ التحصیل خانه حفظ قرآن کریم در ریاض می باشد.

الحافظ علی عبدالسلام آل یوسف، صاحب صوت خوش، قرآن کریم است، وی در سنین کودکی که هفت سال بیشتر نداشت آن را حفظ می کرد و عزم حفظ قرآن کرد. و توانست به لطف پدر و مادرش که در حفظ قرآن کریم همکاری زیادی داشتند، قرآن کریم را حفظ کند.
وی با صدای فوق العاده اش، از قاریان بزرگ ملکوتی‌ای مانند شیخ خالدالجلیل ، شیخ یاسر الدوسری ، شیخ عبدالرحمن السدیس، احمد العجمی، ماهر المعقلی، الرفاعی و الزهرانی تقلید می کند.

و این قاری نوجوان در مسابقات بین المللی ام الکتاب شرکت کرده و در بین ده نفر برتر قرار گرفته است، و نیز جوایز زیادی از جمله جایزه مقام اول مسابقه تدبیر، مقام اول در مسابقات سخنرانی عمومی و مقام سوم مسابقات ترتیل را دریافت کرده.(ویکی پدیا عربی)

هم اکنون تلاوت سوره مبارکه ملك را باصدای این قاری نوجوان و خوش صوت از سایت سنت دانلود میتوانید دانلود نمایید.


مشخصات:

  • موضوع: تلاوت سوره مبارکه ملک
  • قاری: علی عبدالسلام یوسف
  • بازنشر: سایت سنت دانلود
  • لینک دانلود مستقیم (برای دانلود کلیک کنید)

آیا می دانید سالانه میلیارد ها دلار برای فعالیت های رسانه‌ای مخرب و تغییر اندیشه و فرهنگ اسلامی نسل جوان هزینه می شود؟ شما نیز با پرداخت حداقل ۵۰ هزارتومان به مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمنان بپیوندید و از رسانه اینترنتی اهل سنت حمایت کنید . (برای پرداخت کلیک کنید) ::


برای دانلود بهتر فایلها در موبایل ، نرم افزار ADM را دانلود کنید / برای دانلود کلیک کنید


این مطلب را در واتس اپ منتشر کنید

 

نویسنده نوشته: سنت دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 12 =