تبلیغات بخش اختصاصی اناشید اسلامی

تربیت صحیح قشر کودک و نوجوان از امورات مهم در عصر کنونی است. چرا که دشمنان دین برای از بین بردن هویت دینی و اندیشه های اسلامی به روش های مختلف در حال فعالیت هستند و در صورت غفلت بیشتر، نسل بعدی را از دستان ما می گیرند و ما باید در بارگاه الهی بخاطر عدم تلاش و توجه به فرزندان و تربیت آنها، باید پاسخگو باشیم.

شورای نویسندگان امور مکاتب قرآن خراسان رضوی که شامل علما، اندیشمندان و فرهنگیان متدین هستند، برای برنامه ریزی بهتر و نتیجه بیشتر، مجموعه کتاب های آموزشی را تحت عنوان “آموزه های اسلامی” تهیه و منتشر نموده اند. نسخه چاپی این کتاب های برای استفاده بهتر از آنها قابل خریداری و دریافت است. اما برای اینکه افراد بیشتری از مطالب آموزشی این کتاب ها بهره ببرند، نسخه پی دی اف آن نیز منتشر شده است.

در این مجموعه کتاب ها، آموزه های اسلامی در موضوعات عقاید، احکام، سیرت، حدیث و آداب تهیه شده است و بر اساس رده سنی دانش آموزان، در چهار جلد تدوین شده است. هم اکنون این کتاب ها را از سایت سنت دانلود دریافت نمایید.


آموزه های اسلامی جلد 1

 

آموزه های اسلامی جلد 2

 

آموزه های اسلامی جلد 3

 

آموزه های اسلامی جلد 4

آیا می دانید سالانه میلیارد ها دلار برای فعالیت های رسانه‌ای مخرب و تغییر اندیشه و فرهنگ اسلامی نسل جوان هزینه می شود؟ شما نیز با پرداخت حداقل ۵۰ هزارتومان به مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمنان بپیوندید و از رسانه اینترنتی اهل سنت حمایت کنید . (برای پرداخت کلیک کنید) ::

دیدگاه‌ها 4

 1. مهنا می گوید:

  کتاب های آموزه های اسلامی۲ بخش اول درس اول

 2. F می گوید:

  لطفا با جواب بگذارید مرسی 🌹

 3. آصف می گوید:

  آموز های اسلامی جلد 1 ب

 4. صایمه می گوید:

  کتاب
  های
  آموزه های اسلامی ۲ صفحه ۱۱
  با جواب کار در خانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افزودن لیست پخش جدید