تبلیغات بخش اختصاصی اناشید اسلامی

سخنان مولانا عبیدالله موسی زاده در ختم بخاری زاهدان – ۱۳۹۸

سنی‌آنلاین|گزیده‌ای از سخنان مولانا عبیدالله موسی‌زاده، از علمای اهل‌سنت تهران در نشست مقدماتی بیست‌وهشتمین همایش دانش‌آموختگی طلاب دارالعلوم زاهدان:

خداوند پیامبراکرم صلی‌الله‌علیه‌وسلم را با نعمت بزرگ «دین» فرستاد؛ نعمتی که مسلمانان با جان و دل آن را پذیرفتند.
مغزِ دین «ایمان» است. ایمان باید در دل و در کالبد جا بگیرد. اگر چنین شد تمام اعضا و جوارح انسان اصلاح خواهند شد؛ نمونه‌ی بارز آن یاران راستین پیامبر صلی‌الله‌علیه‌و‌سلم هستند. علامه اشرف‌علی تهانوی رحمه‌الله می‌فرماید: اگر انسان ایمان کاملی داشته باشد، عمل به شعبه‌های دین آسان می‌شود.
ایمانِ کم برای عبادت کافی است، اما ایمان کم برای معاشرات و معاملات کافی نیست، باید برای تقویت ایمان تلاش کنیم. ایمان با دعا، نشستن با صالحین و مطالعه زندگی‌نامه نیکان تقویت می‌شود.
دین بهترین سوغات رسول اکرم صلی‌الله‌علیه‌وسلم است.
امروز ما از استکبار جهانی حرف می‌زنیم، باید بدانیم که دشمن زمانی خوار و زبون می‌شود که ایمان ما همانند ایمان صحابه رسول خدا و مسلمانان صدر اسلام شود.
امروزه جهان غرب همه چیز را از ما گرفته و متأسفانه از دین جز چند عمل ظاهری چیزی دیگر باقی نمانده است؛ ما هر چیزی بگوییم و عمل ما خلاف آن باشد، نتیجه عکس می‌دهد.

مشخصات

آیا می دانید سالانه میلیارد ها دلار برای فعالیت های رسانه‌ای مخرب و تغییر اندیشه و فرهنگ اسلامی نسل جوان هزینه می شود؟ شما نیز با پرداخت حداقل ۵۰ هزارتومان به مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمنان بپیوندید و از رسانه اینترنتی اهل سنت حمایت کنید . (برای پرداخت کلیک کنید) ::

برای دانلود بهتر فایلها در موبایل ، نرم افزار ADM را دانلود کنید / برای دانلود کلیک کنید


این مطلب را در واتس اپ منتشر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزودن لیست پخش جدید