تبلیغات بخش اختصاصی اناشید اسلامی

روشنی بخش شبها …. کسانی که صاحب دلهای زنده اند،کسانی که دیندار و خداترس اند، کسانی که بخاطر خدا شب بیداری و اشک پشیمانی در تارکی شب می ریزند دعا و راز و نیزهایشان را روشنی بخش شبهایشان کرده اند.

همانطور که میدانیم دعا کردن بخش بزرگی از عبادت ما مسلمان هاست، یکی از بزرگترین عبادتها، پیامبر (صلی الله علیه و سلم) دعا را مخ و هستهعبادت نامیدند. از پیامبر (سلی الله علیه و سلم) در سنن ترمذی و سنن ابی داود روایت است که:دعا، همان عبادت است.

 

امروز برای شما عزیزان یکی دیگر از سخنرانی های زیبای عالم محبوب کرد، ماموستا فاتح کریکار، که از مجاهدین و علمای بزرگوار کردستان عراق می باشد با زبان کردی و به همراه زیر نویس فارسی در موضوع فضیلت دعا آماده دانلود نموده ایم.

شما می توانید هم اکنون نسخه HD و نسخه موبایل این ویدیو سخنرانی را از سایت سنت دانلود دریافت نمایید. مارا در دعای خیر خود فراموش ننمایید.


مشخصات

  • نام فایل: سحنرانی کردی ماموستا کریکار
  • موضوع: فضیلت دعا
  • زیرنویس فارسی: دارد
  • منبع: سنت دانلود

نسخه با کیفیت HD

 

نسخه موبایل

 

برای دانلود سخنرانی های دیگر ماموستا فاتح کریکار لطفا کلیک کنید.

آیا می دانید سالانه میلیارد ها دلار برای فعالیت های رسانه‌ای مخرب و تغییر اندیشه و فرهنگ اسلامی نسل جوان هزینه می شود؟ شما نیز با پرداخت حداقل ۵۰ هزارتومان به مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمنان بپیوندید و از رسانه اینترنتی اهل سنت حمایت کنید . (برای پرداخت کلیک کنید) ::

دیدگاه‌ها 1

  1. مهاباد می گوید:

    الهی قربان شیخ کریکار بشم …دستتون درد نکنه برادران عزیز برای این همه زحمت هایی که میکشید..لطفا این وبلاگ رو لینک دوستاتون اضافه کنید برادران با تشکر
    kurdnews.blog.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افزودن لیست پخش جدید