تبلیغات بخش اختصاصی اناشید اسلامی

در هفته اخیر به دنبال بارندگی های سیل آسا در مناطق جنوب شرق کشور (سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمان و …) بسیاری از رودخانه ها طغیان کرد و سدها سرریز شد و در نهایت دهها روستا و شهر در محاصره آب قرار گرفت و سرانجام دیوارها و اتاقهای خشت و گلی مردم توان مقابل با آب را نداشت و آب تمام دار و ندار آنها را بلعید و دهها راس گوسفند و دهها هکتار زمین کشاورزی و دهها منزل مسکونی از بین رفت. بیشترین خسارتها در مناطق دشتیاری، زرآباد، بنت، کاجو، فنوج و … در جنوب سیستان و بلوچستان اتفاق افتاد. اما پس از آن بود که سیل کمکهای مردمی و مهربانی ملت مسلمان آن سیلاب وحشتناک را شرمنده خود کرد و دهها نفر از سراسر کشور برای کمک رسانی خود را به مناطق سیل زده رساندند.

عمران جدگال نعتخوان بلوچ چابهاری نشیدی را در این موضوع اجرا و منتشر نموده است. هم اکنون می توانید این نشید فارسی را از سایت سنت دانلود دریافت نموده و برای دوستان خود نیز ارسال نمایید.


 

مشخصات

آیا می دانید سالانه میلیارد ها دلار برای فعالیت های رسانه‌ای مخرب و تغییر اندیشه و فرهنگ اسلامی نسل جوان هزینه می شود؟ شما نیز با پرداخت حداقل ۵۰ هزارتومان به مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمنان بپیوندید و از رسانه اینترنتی اهل سنت حمایت کنید . (برای پرداخت کلیک کنید) ::

دیدگاه‌ها 2

  1. دانیال می گوید:

    عالی بود ،عالی

  2. جاوید می گوید:

    برنامه خوبیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افزودن لیست پخش جدید