کتاب ارزنده و خواندنی «شهسوار کربلا» | اثر علامه چابهاری

580 views

بدون شک گل خوشبوی رسول خدا (صلی الله علیه و سلم) ، ابن فاطمه زهرا و فرزند برومند حیدر کرار (رضی الله عنهما) ، حضرت حسین بن علی از شخصیت های محبوب و از افراد شاخص تاریخ زرین دین اسلام از دیدگاه اهل سنت است و همواره اهل سنت و جماعت محبت و دوستی خود را با ایشان و دیگر اهل بیت (رضوان الله علیهم) به صورت عملی اظهار و اعلام نموده است.

به مناسبت فرارسیدن ماه محرم الحرام ، سالروز قیام سرافرازانه سید شهیدان کربلا ، اثر گرانبهای علامه مولانا عبدالرحمان چابهاری را با عنوان “شهسوار کربلا” برای شما عزیزان ارائه میکنیم. نویسنده در این کتاب ارزشمند ابتدا به بیان مختصری از زندگی درخشان حضرت حسین (رضی الله عنه) می پردازد و پس از آن به محبت و صمیمیت بین ایشان و اصحاب اشاره میکند. در بخش چهارم این کتاب به صورت مفصل و مستند داستان قیام ایشان و سفر به کربلا و واقعه دردناک شهادت این ابرمرد تاریخ اسلام و سرانجام قاتلان بدطینت ایشان را بیان میکند. در بخش پایانی نیز به بیان تاریخچه پیدایش عزاداری حسینی و دیدگاه اهل سنت در این باره پرداخته است.

برای آگاهی از واقعیات تاریخ و داستان حقیقی قیام شهسوار کربلا حتما این کتاب را مشاهده کنید. قابل ذکر است تمامی مطالب این کتاب از دیدگاه اهل سنت بوده و هیچگونه قصد توهین به نظریات و عقاید دیگر گروه های اسلامی ندارد.


مشخصات


:: با پرداخت یک مبلغ دلخواه (هر نفر 50 هزارتومان) به پویش "حمایت از رسانه اهل سنت" بپیوندید. (برای پرداخت کلیک کنید) ::


برای دانلود بهتر فایلها در موبایل ، نرم افزار ADM را دانلود کنید / برای دانلود کلیک کنید


این مطلب را در واتس اپ منتشر کنید

 

نویسنده نوشته: سنت دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 1 =