تبلیغات بخش اختصاصی اناشید اسلامی

همایش تجلیل از حفاظ مدرسه تعلیم القرآن هوشک سراوان، با حضور باشکوه علما، ریش سفیدان و مردم متدین از سطح استان شامگاه روز یکشنبه ۳ دی ماه ۱۴۰۲ برگزار شد.

️این مراسم در دو بخش بعد از عصر و بعد از مغرب برگزار شد. در بخش اصلی آن که بعد از ادای نماز مغرب بود، استاد قاری اسماعیل رستاخیز به تلاوت قرآن پرداخت. پس از ایشان جمعی از علما به ایراد سخن پرداختند. مولانا حافظ احمد گوهرکوهی، مولانا سیدالصمد ساداتی، مولانا سیدعبدالکریم حسین پور، مولانا محمدحسین گرگیج (نماینده شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید) مولانا عبدالغفار شیخ جامی (امام جمعه خیرآباد تایباد)، مولانا احمدالله نصرتی، حافظ محمد کریم صالح، مولانا عبدالستار حسین زهی، مولانا یعقوب حسین بر و مولانا عبدالله ریگی احمدی سخنرانان این مراسم بودند. در بخشی از جلسه مولانا عبدالوهاب حسین بر از حاضرین مجلس تقدیر و تشکر نمود و حافظ عبدالغفور ریگی گزارشی از کلاس حفظ مدرسه تعلیم القرآن ارائه نمود. همچنین گروه سرود محبان پیامبر خاتم (ص) سروده‌ای را در وصف پیامبر (ص) اجرا نمودند.️ در پایان این همایش از ۱۳ نفر حافظ کل قرآن و ۶ نفر فاضله علوم دینی از مکتب حضرت سمیه جهاد آباد که زیر نظر مدرسه تعلیم القرآن فعالیت دارد، تجلیل شد. 

️قابل ذکر است مدیر مکتب مذکور مولوی اسحاق سپاهی ناهوکی است. همچنین طی مراسمی که با حضور جمعی از اساتید حفظ مدارس دینی شهرستان سراوان برگزار شد، حفاظ مدرسه تعلیم القرآن، کل قرآن را از ابتدا تا آخر در یک روز در محضر یکی از اساتید حفظ تلاوت کردند.

 

*** فایل های تصویری این مراسم به زودی اضافه خواهد شد. ***

ردیف نام سخنران دانلود صوتی
1 حافظ محمدکریم صالح دانلود صوتی
2 مولانا عبدالغفار شیخ جامی دانلود صوتی
3 مولانا احمدالله نصرتی دانلود صوتی
4 مولانا سیدعبدالکریم حسین پور دانلود صوتی
5 مولانا یعقوب حسین بر دانلود صوتی
6 مولانا عبدالستار حسین زهی دانلود صوتی
7 مولانا محمدحسین گرگیج دانلود صوتی
8 حافظ عبدالغفور ریگی دانلود صوتی
9 مولانا عبدالوهاب حسین بر دانلود صوتی
10 مولانا سیدعبدالصمد ساداتی دانلود صوتی
11 مولانا حافظ احمد گوهرکوهی دانلود صوتی
12 گروه سرود محبان پیامبر خاتم دانلود صوتی
آیا می دانید سالانه میلیارد ها دلار برای فعالیت های رسانه‌ای مخرب و تغییر اندیشه و فرهنگ اسلامی نسل جوان هزینه می شود؟ شما نیز با پرداخت حداقل ۵۰ هزارتومان به مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمنان بپیوندید و از رسانه اینترنتی اهل سنت حمایت کنید . (برای پرداخت کلیک کنید) ::

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افزودن لیست پخش جدید