انیمیشن اسلامی «داستان های آیات قرآنی» دوبله فارسی

697 views

انیمیشن اسلامی “داستان های آیات قرآنی”، مجموعه ویدیویی است که در رمضان 1436 ه.ق از تلویزیون مصر پخش شد. این انیمیشن به بیان داستان های جذاب از اسباب نزول برخی از آیات قرآن کریم می پردازد. داستان های روایت شده در این انیمیشن درباره برخی از صحابه کرام و بزرگان است که در آن نکات آموزشی – تربیتی مهمی برای کودکان و نوجوانان بیان می شود. صحت داستان های بیان شده توسط دانشگاه الازهر مصر تایید شده است.

داستان این انیمیشن درباره دو کودک به نام های صفی الدین و سلمی است که پدر بزرگشان (قاضی شهر) هر شب قبل از خواب داستانهایی از صحابه و بزرگان را برای آنها تعریف می کند. در این بین داستان جاسوسی که در مملکت شان نفوذ کرده و از طریق کبوتر نامه رسان، نامه های محرمانه و اسرار مهم نظام را برای دشمنان می فرستد نیز اتفاق می افتد که خلیفه، امیر (پدر صفی الدین و سلمی)، قاضی (پدر بزرگ صفی الدین و سلمی) و رئیس پلیس برای دستگیری این جاسوس برنامه ریزی می کنند و سرانجام او را دستگیر می کنند.

این انیمیشن جذاب و دیدنی توسط اداره دعوت نهاد اجتماعی مدارس اهل سنت و جماعت جنوب کشور به زبان فارسی دوبله شده است. هم اکنون این انیمیشن جذاب را از سایت سنت دانلود دریافت نموده و برای فرزندانتان پخش کنید. نظرات ارزنده شما باعث دلگرمی و راهنمایی ما در نشر اینگونه انیمیشن ها خواهد بود.


مشخصات

  • نام انیمیشن: داستان های آیات قرآنی
  • سازنده: تلویزیون مصر
  • دوبله فارسی: اداره دعوت مدارس اهل سنت و جماعت جنوب
  • بازنشر: سایت سنت دانلود
  • تعداد کل قسمت ها: 30 قسمت

 

قسمت اول 

 

قسمت دوم

 

قسمت سوم

 

قسمت چهارم

 

قسمت پنجم

 

قسمت ششم

 

قسمت هفتم

 

قسمت هشتم

 

قسمت نهم

 

قسمت دهم

قسمت های دیگر به زودی اضافه می شود.

برنامه پخش قسمت های دیگر: شب های شنبه، دوشنبه و چهارشنبه

از پیج اینستاگرام “کارتون های سنت دانلود” برای ورود به این پیج کلیک کنید


آیا می دانید سالانه میلیارد ها دلار برای فعالیت های رسانه‌ای مخرب و تغییر اندیشه و فرهنگ اسلامی نسل جوان هزینه می شود؟ شما نیز با پرداخت حداقل ۵۰ هزارتومان به مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمنان بپیوندید و از رسانه اینترنتی اهل سنت حمایت کنید . (برای پرداخت کلیک کنید) ::


برای دانلود بهتر فایلها در موبایل ، نرم افزار ADM را دانلود کنید / برای دانلود کلیک کنید


این مطلب را در واتس اپ منتشر کنید

 

نویسنده نوشته: سنت دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − 1 =