تبلیغات بخش اختصاصی اناشید اسلامی

حضرت رسول اکرم صلی اللہ علیہ و سلم فرمودند:

بدَأَ الْإِسْلاَمُ غَرِيبًا ثُمَّ يَعُودُ غَرِيبًا كَمَا بَدَأَ فَطُوبَى لِلْغُرَبَاءِ قِيلَ: يَا رَسُولَ اللَّهِ! وَمَنْ الْغُرَبَاءُ؟ قَالَ: الَّذِينَ يُصْلِحُونَ إِذَا فَسَدَ النَّاسُ

اسلام بی‌کس و غريب آغاز شد و باز به غربت و بی کسی باز خواهد گشت همانطور که آغاز شد پس طوبی (درختی در بهشت) برای غريبان. پرسيدند: ای رسول خدا! غريبان چه کسانی هستند؟ و ايشان فرمودند: کسانی که در زمان فساد مردم در جهت اصلاح ميکوشند.

به راستی که اسلام امروز غریب شده و مصداق حدیث پیامبر ( صلی اللہ علیہ و سلم ) نمایان شده است. غربت دین در تمام زندگی ما دیده میشود حتی در خانه های ما. بیایید از غربا باشیم، همانهایی که رسول الله ( صلی اللہ علیہ و سلم ) به آنها بشارت درختی بسیار بزرگ و ارزشمند را در بهشت داده است.

 

در این سخنرانی شیخ محمد انصاری از علمای اهل سنت استان فارس به بیان ابعاد و گستردگی غربت دین در خانه های ما می پردازد و راه نجات و اصلاح را روشن بیان می کند. از الله متعال امیدواریم مارا از غربا حساب کند.


مشخصات

  • نام فایل: سخنرانی شیخ محمد انصاری
  • موضوع سخنرانی: غربت دین در خانه ما
  • فرمت: mp4
  • تدوین: مجتمع دینی گله دار
  • منبع: سنت دانلود

لینک دانلود نسخه با کیفیت بالا و با کیفیت پایین

آیا می دانید سالانه میلیارد ها دلار برای فعالیت های رسانه‌ای مخرب و تغییر اندیشه و فرهنگ اسلامی نسل جوان هزینه می شود؟ شما نیز با پرداخت حداقل ۵۰ هزارتومان به مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمنان بپیوندید و از رسانه اینترنتی اهل سنت حمایت کنید . (برای پرداخت کلیک کنید) ::

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افزودن لیست پخش جدید