تبلیغات بخش اختصاصی اناشید اسلامی

حضرت شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید اسماعیل زهی، بزرگمردی از تبار بلوچستان و رهبر مذهبی اهل سنت بلوچستان و چه بسا کل ایران می باشد.

ایشان:

امام جمعه اهل سنت زاهدان

مدیریت حوزه علمیه دارالعلوم زاهدان(بزرگترین مرکز اسلامی اهل سنت ایران)

عضو اتحادیه جهانی علمای اسلام

عضو مجمع فقهی مکه مکرمه

رییس شورای هماهنگی مدارس علوم دینی اهل سنت می باشند.

پس از رحلت مولانا عبدالعزیز- رحمه الله- در سال ۱۴۰۸هـ.ق، مسئولیت دارالعلوم زاهدان و امامت جمعه این شهر بر دوش مولانا عبدالحمید افتاد.پس از وفات مولانا عبدالعزیز(رح) هنوز منطقه با مشکلات زیادی مواجه بود، که مولانا عبدالحمید با استعانت از الله تعالی توانست بر تمام این مشکلات و بحرانها فائق آید. اخلاص، فراست، نبوغ و توانایی‏های مدیریتی ایشان در زمینه های مختلف، موجب شد تا تودۀ جامعه اهل سنت ایران، اعم از علما، اندیشمندان و… به ایشان اعتماد کنند.
مولانا عبدالحمید پس از ملاحظه معضلات و مفاسد اجتماعی جامعه و عقب ماندگی‏های فرهنگی و علمی و ضعفهای شدید ایمانی و خلأ بزرگ اصلاحی در جامعه، به احیای نیروهای ایمانی و شعور دینی پرداخت. ایشان با تشخیص این مهم که پرداختن به مسائل اختلافی (مذهبی- فقهی- فکری و…) نه تنها دردی را دوا نخواهد کرد، بلکه جراحتی بر زخمهای کهنه امت می افزاید و راه رسیدن به هدف را، که همان اصلاح جامعه و وحدت جهان اسلام است، دشوار و حتی ناممکن می سازد، لذا به بیداری وجدانها و استعدادهای نهفته جامعه، ایجاد فضای وحدت و اخوت در بین اقشار مختلف جامعه و هدایت و اصلاح جامعه مبادرت ورزید.(برگرفته شده از زندگینامه مولانا عبدالحمید)

 

 

سرودی که هم اکنون خدمت شما ارائه می شود از قدیمی ترین و البته بهترین سرودهایی است که در مسجد جامع مکی زاهدان در وصف مولانا عبدالحمید (حفظه الله) سروده شده است. متاسفانه برخی از متعصبان و کم عقلان به اصظلاح متمدن و فهمیده زبان به توهین و بیهوده گویی به این رهبر مذهبی اهلسنت گشوده اند و این سرود زیبا در دفاع از بزرگمرد بلوچستان حضرت شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید (حفظه الله) در سایت قرار داده شده است.


مشخصات

 

 

تصاویر طراحی شده برای گذاشتن بر روی پروفایل در دفاع از مولانا عبدالحمید حفظه الله

دانلود تصویر اول

دانلود تصویر دوم

دانلود تصویر سوم

دانلود تصویر چهارم

دانلود تصویر پنجم

 

 

زندگینامه مولانا عبدالحمید

برای دانلود لطفا به این صفحه مراجعه کنید

آیا می دانید سالانه میلیارد ها دلار برای فعالیت های رسانه‌ای مخرب و تغییر اندیشه و فرهنگ اسلامی نسل جوان هزینه می شود؟ شما نیز با پرداخت حداقل ۵۰ هزارتومان به مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمنان بپیوندید و از رسانه اینترنتی اهل سنت حمایت کنید . (برای پرداخت کلیک کنید) ::

دیدگاه‌ها 1

  1. ام می گوید:

    خوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افزودن لیست پخش جدید