تبلیغات بخش اختصاصی اناشید اسلامی

بوی خوش رمضان از کرانه های گیتی به مشام شیفتگان و عاشقان این ماه مبارک می رسد.

ماهی که در فضای ملکوتی آن تمام گناهان و لغزش‌ها و کوتاهی‌هایی که در طول سال گذشته از انسان سرزده بخشوده می شود. به فرموده رسول حق – صلى الله علیه وسلم -: رمضان تا رمضان کفاره و بخشش گناهان در میان آن دو است، چنانچه از گناهان بزرگ و کبیره دوری شود!

ماهی که در آن‌ها درهای بهشت بروی خلایق گشوده، درهای جهنم سوزان قفل زده می شوند. ماهی که بر جبین خود تاج شب قدر را دارد. شبی که به گواهی الله مجید از هزار ماه برتر و بهتر است. ﴿لَیۡلَهُ ٱلۡقَدۡرِ خَیۡرٞ مِّنۡ أَلۡفِ شَهۡرٖ ﴾ [القدر: ۳]. «شب قدر بهتر از هزار ماه است».

نرم افزار رمضان کریم ۲ به شما کمک میکند تا تک تک روزهای این ماه پرعظمت را غنیمت شمرده و از برکات آن بهره مند شوید. هم اکنون میتوانید نسخه دوم این نرم افزار را که کاری از بخش کتابخانه اسلامی سنت دانلود می باشد را از لینک زیر دانلود نموده و بر روی موبایل و تبلت اندرویدی خود نصب کنید.


مشخصات

آیا می دانید سالانه میلیارد ها دلار برای فعالیت های رسانه‌ای مخرب و تغییر اندیشه و فرهنگ اسلامی نسل جوان هزینه می شود؟ شما نیز با پرداخت حداقل ۵۰ هزارتومان به مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمنان بپیوندید و از رسانه اینترنتی اهل سنت حمایت کنید . (برای پرداخت کلیک کنید) ::

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افزودن لیست پخش جدید