تبلیغات بخش اختصاصی اناشید اسلامی

نرم افزار No Thanks در گوشی های تلفن همراه به کاربران خود کمک می‌کند تا به ارتباط شرکت سازنده یک محصول با رژیم صهیونیستی پی ببرند و در صورتی که سازنده آن محصول حامی رژیم صهیونیستی است با عبارت ” نه متشکرم!” محصول مورد نظر را تحریم کنند.

کشورهایی مثل مالزی و اندونزی با تحریم شرکت هایی که وابسته به صهیونیست ها هستن توانستد خسارت های جبران ناپذیری به این کودک کش ها بزنند و سبب شدن فروشگاه های زنجیره ای مثل مک دونالد و کارفور را به تعطیلی بکشانند.

نرم افزار “نه متشکرم/ لا شکرا/ No Thanks ” برخلاف ادعای رسانه‌های اسرائیلی توانسته با کمک کاربران شبکه‌های اجتماعی خصوصا تیک‌تاک مورد توجه حامیان فلسطینی قرار بگیرد. تا به امروز رسانه‌های عبری زبان و کاربران حامی رژیم صهیونیستی در توئیتر و دیگر شبکه‌های پیام‌رسان موفق به حذف آن از گوگل پلی و اپ استور نشده‌اند. اگرچه تلاش ناظران گروهی از یهیودیان افراطی برای ممنوعیت انتشار آن، برای مدت کوتاهی No Thanks را به حالت تعلیق در آورد.

احمد بشباش، خالق نرم افزار No Thanks یک پسر فسطینی ساکن مجارستان است که برادر خود را در نسل کشی اخیر و خواهرش را بخاطر نرسیدن دارو در شرایط محاصره‌ای غزه توسط اسرائیل از دست داده است. او می‌گوید این برنامه را به نیت خواهر و برادرش و سایر مردم فلسطین ساخته است. به گفته رسانه اسرائیل تایمز احمد بشباش درخواست این رسانه را در فیس‌بوک برای مصاحبه بدون پاسخ گذاشته است.


مشخصات:

آیا می دانید سالانه میلیارد ها دلار برای فعالیت های رسانه‌ای مخرب و تغییر اندیشه و فرهنگ اسلامی نسل جوان هزینه می شود؟ شما نیز با پرداخت حداقل ۵۰ هزارتومان به مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمنان بپیوندید و از رسانه اینترنتی اهل سنت حمایت کنید . (برای پرداخت کلیک کنید) ::

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افزودن لیست پخش جدید