تبلیغات بخش اختصاصی اناشید اسلامی

«قاعده نورانی» عنوان کتابی است که با روشی خاص به آموزش تجوید قرآن را برای نوآموزان قرآنی و کسانی که میخواهند قرآن را صحیح بخوانند استفاده می‌شود. مؤلف این کتاب شیخ قاری نورمحمد حقانی، از ولایت پنجاب هند است. قاعده نورانی امروزه در بسیاری از کشور های جهان از جمله هندوستان، پاکستان، بنگلادش، ایران و بسیاری از کشورهای عربی و اسلامی دیگر استفاده می‌شود و به عنوان یک سبک و روش ویژه و ممتاز برای یادگیری تجوید قرآن مورد قبول علمای قرائت و تجوید قرار گرفته است.

قاعده نورانی به روش های مختلف پاکستانی و عربی تدریس می‌شود. امروزه سبک عربی آن مورد تاکید است و برای یادگیری این سبک نوآموز نیازمند تمرین و استماع آن از استاد مربوطه است.

امروز سنت دانلود برای شما نرم افزار آموزشی القاعدة النورانیة را ارائه می‌کند که با آن شما می‌توانید مانند یک قلم قرآنی درس خود را چندین بار گوش کنید.


مشخصات

نام فایل: نرم افزار آموزشی القاعدة النورانیة

زبان: عربی

حجم: ۷۷ مگابایت

بازنشر: سنت دانلود

لینک دانلود اول / برای دانلود کلیک کنید

لینک دانلود دوم / برای دانلود کلیک کنید

لینک دانلود از گوگل پلی/ کلیک کنید

 

نکته: در صورتی که از طریق لینک دانلود اول و دوم نرم افزار را دریافت کردید اما نصب نشد، حتما از لینک سوم (گوگل پلی) دریافت کنید و مشکل رفع خواهد شد.

ادامه خواندن
آیا می دانید سالانه میلیارد ها دلار برای فعالیت های رسانه‌ای مخرب و تغییر اندیشه و فرهنگ اسلامی نسل جوان هزینه می شود؟ شما نیز با پرداخت حداقل ۵۰ هزارتومان به مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمنان بپیوندید و از رسانه اینترنتی اهل سنت حمایت کنید . (برای پرداخت کلیک کنید) ::

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افزودن لیست پخش جدید